TÜRKİYE SMS

Müşterilerine hızlı, güvenli, teknolojik ve çözüm odaklı SMS hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir toplu SMS hizmeti sağlayıcısıdır.

Hakkımızda
Türkiye SMS
Türkiye SMS

Ayrıcalıklı Bir Dünya

TÜRKİYE SMS ile diğer toplu SMS hizmeti servislerinden farklı olarak bir dizi ayrıcalığa sahip olursun.

Türkiye SMS

7/24 Çözüm Odaklı

TÜRKİYE SMS olarak abone olduğunuz andan itirabaren SMS konusundaki tüm süreçerinde yanınızdayız.

Türkiye SMS

Bizimle Güvende

Kişisel bilgilerin korunması için yasal, teknik ve idari önlemlerin alınması TÜRKİYE SMS’in temel prensibir.

Neden TürkiyeSMS

2016 yılından bugüne, çözüm ve müşteri odaklı anlayışa sahip olan TÜRKİYE SMS, kişisel veya kurumsal tüm kullanıcılarının istek ve taleplerine uygun toplu SMS hizmeti sunmaktadır.

TÜRKİYE SMS, müşterilerine hızlı, güvenli, teknolojik ve çözüm odaklı SMS hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir toplu SMS hizmeti sağlayıcısıdır.

Bilgi Güvenliği

Gizlilik Politikası

TÜRKİYE SMS olarak senin ve müşterilerinin tüm bilgilerinin gizliliği ve güvenliği için gerekli olan tüm önlemler tarafımızca sağlanmaktadır. Kurum olarak sorumluluğumuz kapsamındaki tüm verileri gizli tutuyor ve yasal durumlar dışında üçüncü kişiler ile paylaşmıyoruz.

Fırsatlar

Yeni aboneliklere özel olarak hazırlanmış indirim kampanyaları, hoşgeldin paketleri ve kullanıcı dostu SMS paketi seçeneklerimiz mevcuttur.

Dil Seçenekleri

Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerine uygun SMS altyapısı ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerinizine SMS gönderebilir, hedeflerinizin limitlerini sınırların ötesine taşıyabilirsin.

Kolay Yönetim

Kolay ve anlaşılır kullancı paneli ile tüm sistemi kolayca yönetebilir, raporlama ve ileti takibi kontrol sistemi ile mesajlarının ulaşma ve açılma durumunu anlık olarak görebilirsin.

Yeniliklere Hazır Ol

TÜRKİYE SMS’in ayrıcalıklı kullanıcı dünyasında bu ve bunun gibi daha fazla özellik seni bekliyor.

TÜRKİYE SMS

Her Zaman Yanında

01

Çözüm Odaklı

TÜRKİYE SMS olarak abone olduğunuz andan itirabaren SMS konusundaki tüm süreçerinde yanınızdayız.

02

Ulaşılabilir

Teknik veya diğer taleplerinizi istediğiniz an bize iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaramızdan, mail adresimizden veya Whatsapp hesabından bize ulaşabilirsiniz.

03

Opsiyonel

Türkçe, İngilizce veya Arapça olarak destek sağlamaktayız. Daha fazla bilgi almak için yukarıdaki iletişim adreslerinden iletişime geçebilirsin.

04

İstediğin Her An Yanında

İster bireysel ister kurumsal, tüm kullanıcılarına en uygun hizmeti sunmak için profesyonel çözümleri ile 7/24 yanınızdadır.

Türkiye SMS