Blog

Toplu SMS Hizmetinin İşletmeler İçin Önemi

Toplu SMS hizmeti, işletmeler için önemli bir iletişim aracıdır. Bu hizmet sayesinde, işletmeler müşteri iletişimini kolaylaştırarak satışlarını ve marka imajının pozitif algısını arttırırken aynı zamanda yeni kampanyalar ve hedefler için müşterilerin ver

İşletmeler Neden Toplu SMS Hizmeti Kullanmalılar ?

SMS pazarlama yönteminin diğer pazarlama araçlarına kıyasla çok daha hızlı ve geri dönüş garantili olduğunu biliyor muydunuz? Etkili gibi görünen ancak kısa ve orta vadede zadece zaman ve para kaybı olan pazarlama yöntemleri yerine hedef kitlene daha hızl

Bilgi Güvenliği

Gizlilik Politikası

TÜRKİYE SMS olarak senin ve müşterilerinin tüm bilgilerinin gizliliği ve güvenliği için gerekli olan tüm önlemler tarafımızca sağlanmaktadır. Kurum olarak sorumluluğumuz kapsamındaki tüm verileri gizli tutuyor ve yasal durumlar dışında üçüncü kişiler ile paylaşmıyoruz.

Fırsatlar

Yeni aboneliklere özel olarak hazırlanmış indirim kampanyaları, hoşgeldin paketleri ve kullanıcı dostu SMS paketi seçeneklerimiz mevcuttur.

Dil Seçenekleri

Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerine uygun SMS altyapısı ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerinizine SMS gönderebilir, hedeflerinizin limitlerini sınırların ötesine taşıyabilirsin.

Kolay Yönetim

Kolay ve anlaşılır kullancı paneli ile tüm sistemi kolayca yönetebilir, raporlama ve ileti takibi kontrol sistemi ile mesajlarının ulaşma ve açılma durumunu anlık olarak görebilirsin.

Yeniliklere Hazır Ol

TÜRKİYE SMS’in ayrıcalıklı kullanıcı dünyasında bu ve bunun gibi daha fazla özellik seni bekliyor.