Çözümlermiz

Biz sağlıyoruz

Çözümlermiz

A2P SMS

A2P SMS, işletmelerin müşterilere mesaj gönderebilme özelliğine sahip önemli bir hizmettir.

SMS API

SMS API, internet sitesi veya uygulamanın bir SMS hizmetini kullanarak mesaj gönderebilmesini sağlayan önemli bir yazılımdır.

OTP SMS

OTP SMS, internet siteleri ve uygulamaların güvenliğini artırmak ve kullanıcıların kişisel bilgilerini koruma amaçlı kullanılan önemli bir hizmettir.

Toplu SMS

Özetle, toplu SMS, birçok kişiye aynı anda mesaj gönderebilme özelliğine sahip önemli bir hizmettir.

Kurumsal SMS

Kurumsal SMS, işletmelerin müşteri ve çalışanlarıyla iletişim kurmalarını ve bu iletişimi kolaylaştırmalarını amaçlayan önemli bir hizmettir.

Bilgi Güvenliği

Gizlilik Politikası

TÜRKİYE SMS olarak senin ve müşterilerinin tüm bilgilerinin gizliliği ve güvenliği için gerekli olan tüm önlemler tarafımızca sağlanmaktadır. Kurum olarak sorumluluğumuz kapsamındaki tüm verileri gizli tutuyor ve yasal durumlar dışında üçüncü kişiler ile paylaşmıyoruz.

Fırsatlar

Yeni aboneliklere özel olarak hazırlanmış indirim kampanyaları, hoşgeldin paketleri ve kullanıcı dostu SMS paketi seçeneklerimiz mevcuttur.

Dil Seçenekleri

Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerine uygun SMS altyapısı ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerinizine SMS gönderebilir, hedeflerinizin limitlerini sınırların ötesine taşıyabilirsin.

Kolay Yönetim

Kolay ve anlaşılır kullancı paneli ile tüm sistemi kolayca yönetebilir, raporlama ve ileti takibi kontrol sistemi ile mesajlarının ulaşma ve açılma durumunu anlık olarak görebilirsin.

Yeniliklere Hazır Ol

TÜRKİYE SMS’in ayrıcalıklı kullanıcı dünyasında bu ve bunun gibi daha fazla özellik seni bekliyor.